FIRMA KRÓLAK PRODUCENT ZABEZPIECZEŃ KÓŁ SAMOCHODOWYCH OD 1981r.

BEZPIECZNE, WYSELEKCJONOWANE, PROFESJONALNE, FUNKCJONALNE

AKCESORIA DO MONTAŻU FELG ALUMINIOWYCH, I STALOWYCH

NA LATA. DO WIEKSZOŚCI MAREK, I MODELI POJAZDÓW.

OD PONAD 37 LAT NA RYNKU W JEDNEJ BRANŻY.

PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWO


U NAS NIE MA PRZYPADKÓW, PRZEZ CO U PAŃSTWA WYPADKÓW

Oferta Firma Królak:

Odbiór osobisty:

Wysyłka:

Szybki kontakt:

 GG: 2073998

 Tel.: +48 604 453 878

 @: firmakrolak@gmail.com

Konfiguracja, i montaż:

 

Jeżeli tu trafiłeś, to bardzo dobrze.

Nie stracisz, a może się czegoś nauczysz, i zrozumiesz :)

 

Produkty oferowane przez Firmę Królak skierowane są do osób, które cenią sobie BEZPIECZEŃSTWO. Rozumieją, że akcesoria do montażu felg, to wąski specjalistyczny segment branży motoryzacyjnej, w którym materiały użyte do produkcji śrub / nakrętek / szpilek, są podstawą bezpieczeństwa dla samych użytkowników, jak i ich otoczenia.

 

Jeżeli potrafisz uświadomić sobie zagrożenie, jakie niesie ze sobą stosowanie pseudo produktów mocując koła, oraz zdajesz sobie sprawę ze szkód jakie mogą one wyrządzić, to trafiłeś idealnie.

 

Jeżeli nie czytasz, tylko kupujesz bez zastanowienia, wierząc naiwnie, że trafiłeś okazje, bo decyzję podjąłeś według następujących kryteriów:

 

arrow-15x12.png Najniższa cena produktu,

arrow-15x12.png Najniższa cena kosztów wysyłki, lub ich brak,

arrow-15x12.png Wygląd zewnętrzny produktu,

arrow-15x12.png Otoczka marketingowo, reklamowa sprzedającego,

arrow-15x12.png Itp... towarzyszące mało istotne aspekty zakupu.

 

Czyli de facto nie koncentrujesz uwagi na produkcie, myśląc o bezpieczeństwie z nim związanym. Tylko wchłaniasz przygotowaną usługę logistyczno-reklamowo-marketingową, która winna być dodatkiem, a finalnie staje się wyznacznikiem twojego zakupu, bo niedoinformowany uważasz, że wszystko na rynku to jest to samo. To z przykrością informujemy, że jesteś w błędzie, a Nasza oferta nie jest dla Ciebie :(

 

Pomimo powszechnie przyjętej w społeczeństwie zasady CCC " cena czyni cuda " wiodącej prym nad zdrowym rozsądkiem, zapewniamy, że oferowane przez Nas, latami weryfikowane, i finalnie wyselekcjonowane produkty z setek, jak nie z tysięcy produktów powinny być przez Państwa zastosowane ze względów bezpieczeństwa.

 

napis_www.akcesoriadofelg.com.pl_762x50.jpg

 

Śruby / nakrętki / szpilki do felg to wąski specjalistyczny segment branży motoryzacyjnej, związany z bezpieczeństwem. Warto, a nawet obowiązkiem winno być zaopatrywanie się w produkty w firmach cechujących się brakiem IGNORANCJI. Mających techniczne podstawy w temacie, przede wszystkim mogących we własnym zakresie diagnozować materiały z jakich dany produkt został wyprodukowany, a nie tylko jego wygląd.

W czasach zalewu rynku podróbkami z Chin, tego typu analizy winny być jak dawniej obowiązkowe przed wprowadzeniem produktu do sprzedaży. A nie są, bo w kraju nie ma komu rzetelnie przeprowadzać tego typu badań.

 

Naiwnie wierzymy, że wszystko co mamy podstawione pod nos, ładnie wygląda, jest tym czego potrzebujemy. A jeżeli jeszcze jest w cenie na Naszą kieszeń, kupujemy bez zastanowienia.

 

Mądry Polak po szkodzie, ubiegając to przysłowie przede wszystkim powinniśmy pytać kto jest gwarantem oferownych produktów, czyli kto ponosi odpowiedzialność w przypadku tragedii.

 

 arrow-15x12.png Chińczycy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, są daleko, i z momentem nadania towaru zamykają temat.

 arrow-15x12.png Polscy importerzy działający pod wszelkiego rodzaju Spółkami z o.o., Spółkami Komandytowymi itp... czyli tworami prawnymi mającymi z założenia unikać odpowiedzialności, poniosą ją do danej kwoty udziałowca, bądź wcale.

 

 arrow-15x12.png Produkty niewiadomego pochodzenia, bez gwarancji producenta, jedynie z gwarancją pośrednika, sprzedawane są głównie przez pośredników, którzy dzisiaj są, a jutro może już ich nie być pod danym podmiotem. Gwarancja polega na wymianie produktu na nowy, ale tej samej niskiej jakości, a że produkt jest tani w hurtowym zakupie, wymienia się go do zmęczenia, i poddania się klienta.

 arrow-15x12.png Produkty wiadomego pochodzenia, z gwarancją producenta, czy to krajowego, czy też Europejskiego sprzedają firmy, które do tematu podchodzą z należytym szacunkiem, odpowiedzialnie, nie na chybił trafił.

 

Na Państwa niekorzyść kraj fałszem stoji. Firmy wiedzą już jakie rodzaje należy mieć w swoich ofertach, oraz wiedzą już jak go skonfigurować do danego samochodu, i felg. Towar no name zassysany jest kontenerami z Chin, a w kraju sprzedawany pod swoją marką jako produkt własny, bądź z lakoniczną informacją, że pochodzi z fabryk europejskich, biznes się kręci, i większość firm w Polsce na tym bazuje. Jeżeli uzyskaliby Państwo rzetelną informacje wprost, że produkt jest Chiński, czyli poznaliby Państwo prawdę, większość z Nas, mimo niskiej ceny kręciłaby nosem, poważniej zastanawiając się nad jego zakupem.

 

Z racji, iż urządzenia pomiarowe tj. maszyny wytrzymałościowe, twardościomierze są drogie, i nie każdy ma do nich dostęp. Kolokwialnie pisząc nie znajdziecie ich u sąsiada w garażu, tak ażeby dokonać pomiaru we własnym zakresie, czyli móc zweryfikować zakupiony produkt, nie mają Państwo szans w tej nierównej walce.

 

Pośrednicy wykorzystują ten fakt, i handlują złomem. Nie inwestując w podstawy do weryfikacji jakości materiałów, swoją przygodę w branży zaczynają od sprowadzenia gotowych produktów, szukając ich jak najtańszych w zakupie, czyli tzw. LOW QUALITY wyglądających na wzór. Wszystko po to, żeby bez nakładów finansowych mieć konkurencyjny produkt do handlu.

 

Firmy nastawione na zysk, narażają Państwa zdrowie, bo to Państwo weryfikują produkty użytkując je po zakupie. Jeżeli firma reklamacji danego produktu ma dużo, to po prostu wysprzedaję go do ostatniej sztuki ( nie złomuje ), i szuka w to miejsce nowego rodzaju, licząc na to że okażę się być lepszym, tzn. będzie mniej reklamacji z nim związanych. I tak w kółko, bo zasada trzech CCC " cena czyni cuda ", pozwala tym firmom na tego typu działania. I co gorsza utwierdza ich właścicieli w przekonaniu, że robią dobry, dobrze interes. Więc robią więcej, i więcej, co przekłada sie na większej ilości niebezpiecznych śmieci na rynku Polskim.

 

Motorem napędowym są ludzie, klienci, a że tych chcących kupić taniej, w Polsce nie brakuje, to firmy uczestniczące w tym procederze zasilane są niemalże paliwem rakietowym.

 

napis_www.akcesoriadofelg.com.pl_762x50.jpg

 

Firma Królak oferuje:

 

Tylko, i wyłączneie produkty jakościowe, zweryfikowane, i wyselekcjonowane z setek, jak nie tysięcy produktów przeijających się na rynku polskim. Nasz wybór podyktowany jest bezpieczeństwem.

 

Naszą uwagę, przy wprowadzaniu do oferty detali skupiamy na jakości materiałów użytych do ich produkcji.

Z racji posiadanej wiedzy produkcyjnej, zdobywanej przez Nas latami, nie sposób Nas oszukać, i omamić niską ceną. Wybierając oferowane przez Nas produkty mają Państwo pewność zakupu produktów z prawdziwego zdarzenia.

 

Oferujemy przede wszystkim produkty własne, następnie z polskich fabryk, i uzupełniająco z fabryk europejskich. Są to najwyższej klasy zamienniki, nie raz wytrzymalsze od produktów fabrycznych. Ale również produkty OEM danych marek pojazdów

 

Z elementów złącznych, oferujemy tylko i wyłącznie produkty produkcji europejskiej.

 

Nie jesteśmy, bawiącymi się w sprzedawców ignorantami. Nasza świadomość zakresu powagi tego wąskiego segmentu rynku, i związanym z oferowanym produktem bezpieczeństwem jest dla Nas motorem napędowym.

Żeby oferowany osprzęt był zawsze pewny i bezpieczny.

 

napis_www.akcesoriadofelg.com.pl_762x50.jpg

 

Kilka słów w normalnym języku:

 

Podróbki no name pochodzenia azjatyckiego, zassane kontenerami do europy, i w Polsce sprzedawane już pod marką własną importera, dystrybutora, jako produkty własne, bądź określone przez importera, dystrybutora produktami europejskimi, bo odebrane z europejskiego portu do którego przycumował statek z kontenerami. Charakteryzujące się świecącą powłoką dekoracyjnego chromu. Jak również wybitym na korpusie skokiem gwintu. Cieszące oko, i portfel klienta w trakcie ich zakupu. W większości przypadków wykazują mimo zapewnień sprzedających brak odpowiedniej klasy własności mechanicznych.

 

Zwracamy uwagę że:

 

arrow-15x12.png Stosowanie za miękkich produktów grozi, przeciągnięciem gwintów, docelowo zerwaniem połączenia, utratę mocowania. Objaw można szybko wychwycić, kiedy to po zamontowaniu nowego osprzętu ma on tendencje do poluzowywania się, a my usilnie staramy się go ponownie dokręcić. I w końcu za trzecim razem objaw ustaje. Zjawisko to oznacza przeciągnięcie się gwintów. W tym wypadku taki osprzęt można wyrzucić do kosza, nie jest bezpieczny. Przy za miękkich produktach deformacja kształtów widoczna jest gołym okiem.

arrow-15x12.png Stosowanie za twardych produktów grozi pękaniem jak szkło tych produktów, czyli docelowo utratę mocowania.

 

Chwilowa estetyka produktów zapewniona zakazanym w przemyśle europejskim dekoracyjnym oznacza, że:

 

arrow-15x12.png Chrom na produktach jest cienką twardą warstwą wykończeniową. Podczas pracy klucz do kół - sześciokąt, nacisk punktowy, powoduje pękanie powłoki. W miejscu pęknięć, mikroszczeliny natychmiastowo zachodzą korozją. Kolejnym etapem degradacji chromu, jest jego odchodzenie dużymi płatami, finalnie, osprzęt wygląda tragicznie, i nie da się tego poprawić, jedynie wyrzucić do kosza.

 

nakretki-pokryte-chromem-760-645

 

Podchodzimy racjonalnie do zagadnienia. Estetykę produktu, plasujemy na trzecim miejscu. Mimo, że jest porządana, nie powinna być wyznacznikiem przy wyborze produktu. Można się oszukać.

Nie mniej jednak trzeba być świadomym zjawisk, elementy złączne do montażu felg, stosowane są na zewnątrz pojazdu, przy kołach, gdzie panują trudne warunki pracy. Osprzęt narażony jest bezpośrednio na warunki atmosferyczne, nagłe zmiany temperatur, sezonowość lato-zima. Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym jest również chemia znajdująca się na drogach, jak również stosowana przy myciu pojazdów. Nie zapominajmy o soli w zimę. Wszystkie te czynniki spowodują, że Nasz nowy osprzęt prędzej czy później zmieni swój pierwotny wygląd.

 

Z pewnymi faktami, w Naszym klimacie umiarkowanym trzeba się pogodzić.