FIRMA KRÓLAK PRODUCENT ZABEZPIECZEŃ KÓŁ SAMOCHODOWYCH OD 1981r.

BEZPIECZNE, WYSELEKCJONOWANE, PROFESJONALNE, FUNKCJONALNE

AKCESORIA DO MONTAŻU FELG ALUMINIOWYCH, I STALOWYCH

NA LATA. DO WIEKSZOŚCI MAREK, I MODELI POJAZDÓW.

OD PONAD 37 LAT NA RYNKU W JEDNEJ BRANŻY.

PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWO


U NAS NIE MA PRZYPADKÓW, PRZEZ CO U PAŃSTWA WYPADKÓW

Oferta Firma Królak:

Odbiór osobisty:

Wysyłka:

Szybki kontakt:

 GG: 2073998

 Tel.: +48 604 453 878

 @: firmakrolak@gmail.com

Konfiguracja, i montaż:

 

PRODUKTY DLA ŚWIADOMYCH PROFESJONALISTÓW

 

SPECJALISTYCZNY REDUKTOR / ADAPTER / PRZEJSCIOWKA TYPU TORX 10T DO SRUB / NAKRETEK MOCUJACYCH TYPU TORX DO FELG / KOL ALUMINIOWYCH Z WASKIMI OTWORAMI O SREDNICY ø20mm.

 

adapter-przejsciowka-reduktor-torx-10t-200x200-krolak.jpg

 

Producent: BIMECC ( MADE IN ITALY )

Kod produktu: S-143C

Twardość: 32-39 HRC

Klasa własności mechanicznych podręcznikowa: 10.9

Pokrycie ochronne: Cynk

 

 

Parametry:

 

 

Reduktor: TORX 10T

Rozmiar sześciokąta: 21mm

Długość całkowita L=: 70mm

Wysokość kształtu TORX h1=: 14mm

Wysokość od dna klucza do kształtu TORX h2=: 42mm

Wysokość sześciokąta h4=: 10mm

 

 

REDUKTORY STOSOWANE SA DO MONTAZU / DEMONTAZU SRUB / NAKRETEK Z KSZTALTEM WEWNETRZNYM TYPU TORX 10T ( SLONECZKO 10-CIO ZABKOWE ). STOSOWANYCH DO FELG ALUMINIOWYCH Z WASKIMI OTWORAMI, O SREDNICY OTWORU ø20mm, GDZIE STANDARDOWE SRUBY / NAKRETKI NA KLUCZ SZESCIOKATNY, ZE WZGLEDU NA WIEKSZA SREDNICE LBA STOZKOWEGO NIE MIESZCZA SIE W OTWORACH FELG.

 

pasek820A.jpg

 

POŚWIĘĆ CHWILĘ !!!

 

Osprzęt do montażu felg, wymaga prawidłowej konfiguracji, która przebiega następująco:

 

Do felg: Oryginalnych fabrycznych OEM

arrow-15x12.png Skok, średnice gwintu, rozmiar klucza dobieramy do auta

arrow-15x12.png Rodzaj łba nakrętki dobieramy do felgi

 

Do felg: Niefabrycznych, Nieoryginalnych, Aftermarketowych

arrow-15x12.png Skok, średnice gwintu dobieramy do auta

arrow-15x12.png Rodzaj łba nakrętki, rozmiar klucza dobieramy do felgi

 

BARDZO WAŻNE !!!

 

Przestrzegamy przed kupowaniem śrub, nakrętek, szpilek do piast w ciemno. Sugerując się przy zakupie tym co mówią, piszą inni.

Osprzęt mocujący, jak i zabezpieczający do felg konfiguruje się, weryfikując parametry bezpośrednio w feldze, którą chcemy zamontować. Dokonując pomiarów, nie na oko :)

 

PODSTAWOWA INSTRUKCJA POMIARU

 

Dobór odpowiednich nakrętek mocujących, i zabezpieczających, względem średnicy, skoku gwintu, łba nakrętek, i rozmiaru klucza do fabrycznych oryginalnych felg OEM danej marki, i modelu pojazdu określa producent pojazdu. Parametry te są ogólnie znane, i nie stanowią problemu przy konfiguracji.

 

Dobór odpowiednich nakrętek mocujących, i zabezpieczających, względem łba nakrętek, rozmiaru klucza do nieoryginalnych, niefabrycznych felg stalowych / aluminiowych wymaga:

 

1. Zweryfikowania gniazda / osadzenia bezpośrednio w otworze felgi, szkic poniźej parametr oznaczony literką "D" czy jest stożkowe, sferyczne czy płaskie ?

2. Zmierzenia średnicy otworu w feldze, szkic poniźej parametr oznaczony literką "C" celem weryfikacji, czy fabryczny rozmiar klucza stosowany w pojeździe, mieści się w otworze felgi, nie rysując ścianek otworu przy wkręcaniu, odkręcaniu nakrętek.

 

Poniżej szkice rodzajów łbów nakrętek oraz gniazd / osadzeń w felgach, najczęściej występujących na rynku. Proszę skupić uwagę na parametrze oznaczonym literką "D" rodzaj gniazda, i parametrze oznnaczonym literką "C" określającym średnicę otworu.

 

 

Kliknij na poniższe szkice w celu ich powiększenia

 

 

ZAAWANSOWANA INSTRUKCJA PRAWIDŁOWEJ KONFIGURACJI NAKRĘTEK W PDF'IE KLIKNIJ NA IKONKĘ ikona_pdf50x50

 

pasek820A.jpg

 

Z racji, iż ten wąski segment branży motoryzacyjnej związany jest bezpośrednio z BEZPIECZEŃSTWEM UŻYTKOWNIKÓW i OTOCZENIA. Do elementów złącznych, używanych do montażu felg tj. śrub, nakrętek, szpilek do piast podchodzimy z należytym dla tego zagadnienia szacunkiem.

 

Służymy fachową wiedzą, oraz pomocą w doborze odpowiednich, śrub, nakrętek, szpilek do montażu wybranych przez Państwa felg, do posiadanych przez Państwa samochodów :)

 

Z racji, iż z produkcją mamy do czynienia codziennie od 1981 roku, namawiamy zainteresowanych, do przestudiowania całej zawartości strony Firma Królak. W której zawarliśmy przydatne informacje, na temat BEZPIECZNEGO MOCOWANIA, i ZABEZPIECZENIA FELG.

 

COŚ CZEGO INNI NIE ZNAJĄ, NIE WIEDZĄ, BĄDŹ SĄ NIEŚWIADOMI POWAGI ZAGADNIENIA - IGNORANCI. LUB TEŹ WIEDZĄ, ALE NIE MÓWIĄ WPROST, BO RZETELNA OBSŁUGA WYMAGA CZASU :)