W związku z długoletnią produkcją zabezpieczeń, jak i nietypowych, niedostępnych na rynku rodzajów śrub, nakrętek mocujących pod indywidualne zamówienia. Wykorzystując zdobytą latami wiedzę produkcyjną jak i konfiguracyjną względem danych marek, modeli felg i pojazdów. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom rynku motoryzacyjnego, rozwinęliśmy dział dystrybucji, uzupełniając ofertę zabezpieczeń, o wyselekcjonowany osprzęt mocujący i akcesoria, czyli wszystko to, co niezbędne do bezpiecznego, podręcznikowego przymocowania kół do aut w tym:

 

arrow-15x12 Nakrętki mocujące do felg stalowych, i aluminiowych

arrow-15x12 Śruby mocujące do felg stalowych, i aluminiowych

arrow-15x12 Szpilki do piast radełkowane, i wkręcane

arrow-15x12 Pierścienie centrujące

 

 

Bezpieczeństwo związane z tym wąskim segmentem rynku motoryzacyjnego jest podstawa Naszych działań. Świadomi powagi tematu, oraz przeznaczenia produktów, gdzie w/w osprzęt jest odpowiedzialny za mocowanie koła do piasty pojazdu, przez co w połączeniu wszystkich elementów stanowi jego integralną część, bijemy na alarm:

 

 

W TYM DZIALE MOTORYZACJI NIE MA MIEJSCA NA PODRÓBKI WYTWARZANE NA WZÓR

 

 

Jest to mocowanie, które musi wytrzymać najtrudniejsze warunki, w nieprzyjaznym środowisku pracy. Produkty, ażeby sprostać wyzwaniom muszą być wyprodukowane z odpowiednich materiałów, przede wszystkim gatunków materiałów o odpowiednim składzie chemicznym, bo ten odpowiedzialny jest za uzyskanie w efekcie finalnym zalecanych klasach własności mechanicznych. Stosowanie pseudo produktów, to jak igranie z ogniem, spacer po linie, balansowanie na pograniczu bezpieczeństwa, które finalnie może mieć smutne zakończenie dla Państwa, i otoczenia w którym poruszają się Państwo pojazdami.

 

Oferowane przez Nas produkty, przede wszystkim są bezpieczne dla ich użytkowników i otoczenia. Poświęciliśmy lata pracy, koncentrując uwagę na jakości, błędnie przez masy kojarzonej z wyglądem, aby skrzętnie wyselekcjonować, zweryfikować pod względem klas własności mechanicznych z pozycji dostępnych na rynku Europejskim, te najlepsze. W Naszej ofercie znajdą Państwo tylko i wyłącznie produkty pewne, przez co bezpieczne w użytkowaniu. Powtarzamy jeszcze raz:

 

 

PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWO

 

 

Dystrybuujemy osprzęt producentów Polskich jak i Europejskich, takich jak:

 

arrow-15x12 Koelner ( Śrubex S.A. - Fabryka Elementów Złącznych Łańcut )

arrow-15x12 Bimecc Engineering S.p.A.

arrow-15x12 Ellis Engineering A brand of Fratelli Comunello

 

 

partnerzy_682x118

 

 

Przed wprowadzeniem każdej partii produktów do sprzedaży, sprawdzamy ich zgodność względem klas własności mechanicznych urządzeniami pomiarowymi. Proces ten daje Nam pewność co do jakości oferowanego w sprzedaży produktu.

 

Kluczem do sukcesu jest wiedza specjalistyczna. Ta poparta długoletnim doświadczeniem produkcyjnym, urządzeniami pomiarowymi wyklucza przypadki, zapewniając spokojny sen zainteresowanym.

 

W obecnych czasach gdzie ekonomiści, i finansiści wiodą prym nad technologami, i inżynierami, na niekorzyść wszystkich użytkowników, idea wyparta została zapotrzebowaniem na ilość. Zapotrzebowanie na ilość, i z ilością związany zarobek otwiera pełen wachlarz możliwości, którego centrum stają się tanie pseudo produkty, wytwarzane masowo na wzór. Ignorancja, brak odpowiedzialności, brak wiedzy specjalistycznej, chęć łatwego zarabiania kosztem innych to pogrzebanie ideii, na rzecz sukcesu materialnego. Niestety przysłowiową "drogą na skróty".

 

Jakość to nie tylko wygląd, tkwi ona głównie w głębi materiałów po wszystkich procesach produkcyjnych. Na niekorzyść potencjalnych nabywców, niezauważalna na pierwszy rzut oka, weryfikowalna w trakcie użytkowania, gdzie zdiagnozowana za późno, może być przyczyną nieszczęśliwych wypadków.

 

Zaopatrujemy: Salony samochodowe, Team-y rajdowe, Hurtownie motoryzacyjne, Sklepy motoryzacyjne, Serwisy, Wulkanizacje, Klubowiczów, Klientów indywidualnych.

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY